Telefon : 0232 369 7644
slider

Projeye Özel Uygulamalar İle Hizmet Kalitesinde Fark Yaratan...

Yabancı Personellerimiz

icon
Organizasyon becerisi yüksek
Şirketin hedefleri doğrultusunda planlama ve organizasyon yapabilen, şirketin verimliliğini artırmak amacıyla analizler yapıp plan ve programı organize eden uzmanların hem kendileri hem de çalıştıkları kurumlar başarıya ulaşır.
Stratejik bakış açısına sahip
Stratejik bakış açısına sahip olan bir İnsan Kaynakları profesyoneli, çalıştığı şirketi, yapılan işi, pazardaki zorlukları daha iyi anlayıp, buna uygun bir yol haritası çizer ve çalıştığı kurumun hem o günkü hem de gelecekteki hedeflerine uygun olarak İK planlarını düzenler.
Birden çok işi yürütebilen
Birden fazla iş sürecini aynı anda yönetebilmek, bir işi yaparken bir diğerine geçiş yapabilmek, hızlı düşünebilmek ve çevik olmak bu işin olmazsa olmazıdır.
Takım çalışmasına uygun
. Takım ortamında başarılı olmak için çalışanların işbirliği yapması, sorumluluk alması ve fikirlerini pasif veya saldırgan olmadan özgüvenli bir şekilde iletebilmesi gerekli.
Problem çözme yeteneği olan
Yaşanabilecek sıkıntılar ve zorluklar nedeniyle personelin; kararlı, kolay pes etmeyen, ikna becerisi yüksek ve yaratıcı çözümler geliştirebilecek beceriye sahip olması beklenir.
Planlama ve düzenleme
Çalışanların verimli olabilmeleri için iş yüklerini düzenlemeleri ve günlük görevlerini etkili bir şekilde planlamaları gerekiyor. Çalışanların teslim tarihine kadar işi yetiştirmek için kendilerine ulaşılabilir hedefler koyabilmeleri önemli bir beceri.
foto